Eria Resort - Kreta

Europa, Griekenland

    










Algemene informatie

Het Eria Resort is gelegen in het historische dorp Maleme, in een prachtige natuur.
Het resort is omgeven door olijfboomgaarden en biedt de gasten een geweldig zicht op de Kretenzische Zee. Het heeft een moderne architectuur wat garant staat voor veiligheid, comfort, functionaliteit en natuurlijke lichtinval. De kamers bevinden zich op de begane grond en de eerste verdieping (lift) en werden gebouwd rond het zwembad en de gemeenschappelijke ruimtes. Van op de balkons heeft men een prachtig zicht op de zee.

Het Eria Resort telt slechts 12 tweepersoonskamers en twee suites die allemaal goed rolstoeltoegankelijk zijn en een compleet aangepaste badkamer hebben. De kamers liggen op de begane grond of op de eerste etage en hebben zeezicht of zicht op de olijfbomen die rondom het hotel liggen.
Het is helemaal toegankelijk voor rolstoelen, veiligheid en comfort staan zeer hoog in het vaandel hier.

Het resort ligt 30 kilometer van het vliegveld, 20 kilometer van de haven en 17 kilometer van het centrum van Chania.

Faciliteiten:
- Restaurant
- Lift
- Key Card toegang
- Wisselkantoor
- Ontbijt inclusief
- Bar
- 24uurs receptie
- Handdoeken
- Kluisjes
- Beddengoed inclusief
- Wasserette
- Gratis parkeren
- Lounge
- Zwembad
- Fitness ruimte met een aparte fysiotherapieruimte met jacuzzi, en hydromassage

Accommodatie

Faciliteiten in de kamers:
Alle kamers zijn gebouwd op de begane grond of de eerste verdieping. Deze is toegankelijk met een lift. Ruime kamers met in de badkamers een onderrijdbare toilettafel, aangepast toilet met beugels aan beide kanten en een douchestoel. Een van de bedden is elektrisch te verstellen. Alle kamers hebben een ingebouwd systeem zodat in geval van nood de receptie direct te bereiken is.

Verder is aanwezig:
- Airconditioning
- Telefoon
- Internet
- Radio
- Satelliet tv
- Minibar
- Haardroger
- Kluisje

Rolstoelaangepast vervoer

Rolstoelaangepast vervoer van de luchthaven naar de accommodatie wordt vooraf gereserveerd. Ook op afroep is vervoer mogelijk.

Hulpmiddelen

Hooglaagbed en douchestoel zijn standaard aanwezig en hoeven niet gehuurd te worden. Andere hulpmiddelen zijn geen probleem tegen betaling.

Zorg-/verpleging

Volledige medische zorg is mogelijk.

Bijzonderheden

- U kunt allerlei voorzieningen huren zoals o.a. een rolstoel (handgestuurd of elektrisch), rollator, scootmobiel.
- Ook het huren van een auto is goed mogelijk, deze kan ook gratis gebracht en opgehaald worden bij het Resort.

Aangepaste transfers en mogelijkheid tot het huren van volledige medische zorg, services en apparatuur maken dit complex tot een ideaal verblijf voor een heerlijke vakantie.

Google Maps