Wenen telt ongeveer anderhalf miljoen inwoners en kan dus - naast prachtig en romantisch- bij momenten nogal druk zijn. Voor een rustig verblijf kies je daarom beter voor een hotel dat niet pal in het centrum is gelegen, maar één dat ietsje verderaf ligt en je een uitstekende verbinding biedt met het hart van de stad. Daarvoor kun je naar het elfde district trekken waar Roomz Budget Design Hotel is gelegen. Het ligt direct naast "Gasometer-city-Wien"; een nieuw business centre en winkelcentrum dat tevens een fascinerend architectonisch middenpunt is voor traditie, design en hightech. Het is de perfecte locatie voor toeristen die op zoek zijn naar cultuur en ook voor dynamische zakenreizigers. Roomz is niet zomaar een hotel. Het is een viersterrenhotel met een concept dat tot in de puntjes is uitgedacht. Kwaliteit en hedendaagse inrichting vormen de rode draad in het hele concept. Dat zal je niet ontgaan. Je logeert er in een kamer die volledig in het teken staat van modern design en al even moderne kleurencombinaties. Roomz laat niets aan het toeval over. Dit geldt niet alleen voor de rustgevende inrichting maar ook voor de perfecte prijs-kwaliteitverhouding en voor de uitstekende service.
De loungebar van Roomz Hotel Vienna is 24 uur per dag geopend en is de ideale plek om andere gasten van het hotel te ontmoeten. In Restaurant Atelier wordt 's ochtends het ontbijt geserveerd en in de middag een businesslunch.
Verder vindt u op korte afstand van het hotel:
- U3 metrostation Gasometer 1 minuut
- Stefansdom/Haas Haus 10 minuten
- Weense Staatsopera/Karlsplatz 12 minuten
- Museumbuurt 15 minuten
- Beursterrein "Messe Wien"/Prater 20 minuten
- Schönbrunn paleis 23 minuten
- Vliegveld van Wenen 25 minuten
- Treinstation "Wien West" 26 minuten
Roomz maakt het zijn gasten volledig naar hun zin. Het zal je dus niet verbazen dat ‘chillen’ het sleutelwoord is in dit designhotel. De uitrusting in de kamers is in dezelfde geest uitgedacht. Ze hebben een fris design en een eigentijdse inrichting en zijn voorzien van faciliteiten als airconditioning, flatscreen, internetaansluiting, laptopsafe, telefoon en video on demand. Het hotel heeft een restaurant en een fitnessruimte waarvan je gratis gebruik kunt maken.
Er zijn drie aangepaste ‘double’ kamers. Alle kamers zijn uitstekend toegankelijk.
Trefwoorden: Licht/ Strak/ Modern en Trendy
Google Maps